Nagy Ignácz - Magyar titkok 1-3. kötet Aukció - 2009

Nagy Ignácz - Magyar titkok 1-3. kötet Bp., 1908. Franklin. VIII, 344 p., 1 sztl. lev. + 9 t.; 358 p., 1 sztl. lev. + 8 t.; 370 p., 1 sztl. lev. + 8 t. Az eredeti kiadás képeivel.
/Magyar Regényírók Képes Kiadása  5-7./
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Szép példány.
["Sok jóízű részlet van benne, valamint megfigyelés.
A régi Pest elevenedik fel némely leírásában, a nagy rész azonban rémmesei lelemény..."  Mikszáth Kálmán]

Kikiáltási ár: 6 000 --> 16 000 Ft.-