A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Nagy Ignácz - Magyar titkok 1-3. kötet Aukció - 2009

Nagy Ignácz - Magyar titkok 1-3. kötet Bp., 1908. Franklin. VIII, 344 p., 1 sztl. lev. + 9 t.; 358 p., 1 sztl. lev. + 8 t.; 370 p., 1 sztl. lev. + 8 t. Az eredeti kiadás képeivel.
/Magyar Regényírók Képes Kiadása  5-7./
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Szép példány.
["Sok jóízű részlet van benne, valamint megfigyelés.
A régi Pest elevenedik fel némely leírásában, a nagy rész azonban rémmesei lelemény..."  Mikszáth Kálmán]

Kikiáltási ár: 6 000 --> 16 000 Ft.-