Nagyenyedi Album MCMXXVI. Aukció - 2008

Nagyenyedi  Album  MCMXXVI. Szerkeszti: Dr. Lukinich Imre.
Bp., 1926. A nagyenyedi Bethlen-Kollégium volt diákjainak Testvéri E. ("Pátria" ny.) 252 p. + 3 t. (kétlapos). Gazdag szövegközti képanyaggal.
Kiadói aranyozott vászonkötésben, gerince enyhén kopott.  A Kolozsvárt ábrázoló kétlapos melléklet középen gyűrött, a lapszél kissé szakadozott.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 4 000 Ft.-