Nemesfémipari évkönyvek - 1938. 1939. 1940. Aukció - 2005

Nemesfémipari évkönyvek -  1938. 1939. 1940. Szerk.: Benke Oszkár, Szombathy Ferenc.
Bp., 1938. 1939. 1940. Nemesfémipari Közlöny. 157 l., 1 sztl. lev.; 160 l.; 144 l.
/Nemesfémipari Közlöny Könyvtára 16, 17, 18. sz. /
Rendkívül gazdag kép, ismeret és reklámanyaggal.
A három évkönyv felirat nélküli félvászonban, egybekötve. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 5 000 Ft.-