A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, sajnálattal közöljük, hogy a rendelés leltár miatt átmenetileg (2022. 01. 10. - 01. 31. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha megrendeli a könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak a leltár után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Erről e-mailben fogjuk értesíteni.

Nemesfémipari évkönyvek - 1938. 1939. 1940. Aukció - 2005

Nemesfémipari évkönyvek -  1938. 1939. 1940. Szerk.: Benke Oszkár, Szombathy Ferenc.
Bp., 1938. 1939. 1940. Nemesfémipari Közlöny. 157 l., 1 sztl. lev.; 160 l.; 144 l.
/Nemesfémipari Közlöny Könyvtára 16, 17, 18. sz. /
Rendkívül gazdag kép, ismeret és reklámanyaggal.
A három évkönyv felirat nélküli félvászonban, egybekötve. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 5 000 Ft.-