Nemesfémipari évkönyvek - 1941. 1942. 1943. Aukció - 2005

Nemesfémipari évkönyvek - 1941. 1942. 1943. (Bp.), 1941. 1942. 1943. Szombathy Ferenc. 206 l., 1 sztl. lev.; 212 l., 1 sztl. lev.; 223 l.
/Nemesfémipari Közlöny Könyvtára 19, 20, 21. sz. /
Rendkívűl gazdag kép, ismeret, és reklámanyaggal.
A három évkönyv felirat nélküli félvászonban, egybekötve. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 4 500 Ft.-