A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Nemeskéri-Kiss Sándor - ...hol nem volt... Aukció - 2006

Nemeskéri-Kiss Sándor  - ...hol nem volt... A szerző tollrajzaival és fényképeivel.
Bp., (1943) Vajna és Bokor. (Globus ny.) 437 l., 1 sztl. lev.
+ 4 t. (16 fotó).
Szövegközti rajzokkal illusztrált.
Kiadói félvászon kötésben. Néhány lapszél foltos. Jó állapotban.
[Az Egyszer volt... c. vadászkönyv folytatása , melyben a szerző félszázados tapasztalatait osztja meg vadász és nemvadász olvasóival. ]

Kikiáltási ár: 6 000 --> 12 000 Ft.-