Némethy Ferenc - Gaál Mózes, ifj. - Csodák útjain Aukció - 2006

Némethy Ferenc - Gaál Mózes, ifj.  -  Csodák útjain Mesék a természet világából. Jaschik Álmos színes szövegközti rajzaival.
Bp., [1929.], Athenaeum. 133 l., 4 sztl. lev.
Kiadói kissé kopott félvászon kötésben. Ritka!

Kikiáltási ár: 3 000 --> 8 000 Ft.-