Nógrád és Hont vármegye Aukció - 2007

Nógrád és Hont vármegye Szerkesztő: dr. Ladányi Miksa.
Bp., 1934. Magyar Városok Monográfiája Kiadóhiv. 470 p., 1 sztl. lev. + 28 t. (szövegközti fotók).
(Személyí adattár 305-470 p.)
/Magyar Városok és Vármegyék Monográfiája XVI. /
Kiadói aranyozott vászonkötésben. A kötéstáblán a két vármegye dombornyomott címere. A könyvtest laza, a címlapon tulajdonosi név.

Kikiáltási ár: 6 000 Ft.-