Nyíregyháza és Szabolcsvármegye községei. Aukció - 2008

Nyíregyháza és Szabolcsvármegye községei. Szerk.: Hunek Emil.
Bp., 1931. Magyar Városok Monográfiája Kiadóhiv. 362 p., 9 t. + 141 p. (Személyi adattár)
/Magyar Városok Monográfiája VIII. /
Kiadói, aranyozott, a város címerével díszített vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 10 000 --> 24 000 Ft.-