A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, sajnálattal közöljük, hogy a rendelés leltár miatt átmenetileg (2022. 01. 10. - 01. 31. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha megrendeli a könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak a leltár után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Erről e-mailben fogjuk értesíteni.

Officina képeskönyvek / Tápay-Szabó Gabriella - Magyar úri hímzés. Aukció - 2008

Officina képeskönyvek / Tápay-Szabó Gabriella  -  Magyar úri hímzés. Bp., (1941) Officina. 31 p., 14 t., 1 sztl. lev.
A fedőlap egy XVII. századi Úrasztala kendőjének sarokrészlete.
/Officina képeskönyvek 36./
Kiadói kartonborítóban, gerince restaurált. Szép példány.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 4 000 Ft.-