Officina képeskönyvek / Tápay-Szabó Gabriella - Magyar úri hímzés. Aukció - 2008

Officina képeskönyvek / Tápay-Szabó Gabriella  -  Magyar úri hímzés. Bp., (1941) Officina. 31 p., 14 t., 1 sztl. lev.
A fedőlap egy XVII. századi Úrasztala kendőjének sarokrészlete.
/Officina képeskönyvek 36./
Kiadói kartonborítóban, gerince restaurált. Szép példány.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 4 000 Ft.-