Oltvai Ferenc - Szeged múltja írott emlékekben 1222 - 1945. Aukció - 2007

Oltvai Ferenc  -  Szeged múltja írott emlékekben 1222 - 1945. Szeged, 1968. (Szeged M. J. Városi Tanács. ) 357 p. 1 sztl. lev.
Megjelent 1200 példányban. Levéltári iratok fotóival illusztrált.
Kiadói vászonkötésben. Az eredeti sérült védőborítóban.

Kikiáltási ár: 2 400 Ft.-