A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Oltvai Ferenc - Szeged múltja írott emlékekben 1222 - 1945. Aukció - 2007

Oltvai Ferenc  -  Szeged múltja írott emlékekben 1222 - 1945. Szeged, 1968. (Szeged M. J. Városi Tanács. ) 357 p. 1 sztl. lev.
Megjelent 1200 példányban. Levéltári iratok fotóival illusztrált.
Kiadói vászonkötésben. Az eredeti sérült védőborítóban.

Kikiáltási ár: 2 400 Ft.-