Omár Chájjám - Robáiyát Aukció - 2009

Omár Chájjám - Robáiyát Fordította: Hegyi Endre. Illusztrálta Szász Endre (1926-2004).
(Bp., 1959), Helikon. 36 sztl. lev. + XVIII p., 2 sztl. lev. (japán kötés). Számozott: 2000/1728.
Szász Endre 135 eredeti rézkarcával és a művész aláírásával.
Kiadói, piros selyemvászon kötésben, műanyag védőborítóban. Szép példány. A címlapon ajándékozási bejegyzés.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 12 000 Ft.-