Örök naptár Aukció - 2006

Örök naptár Szerkesztette Bacsó Ferencz.
Szeged, (1893.) Fürtös testvérek. 47 l., XXXII. (függelék és hirdetések).
Kiadói aranyozott vászonkötésben, viseltes címlappal. A könyvtest laza.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 2 600 Ft.-