Országos méhésznaptár az 1930-ik közönséges évre. Aukció - 2008

Országos méhésznaptár az 1930-ik közönséges évre. Szerkesztik: Héjjas Endre és Ő. Nagy Géza.12-ik (II.) évfolyam.
Bp., 1929. Orsz. Magy. Méhészeti E. ("Pátria ny.")1 t. 106 p. + 11 sztl. lev. (Jegyzetlapok).
Szövegközti képekkel illusztrált.
Kiadói, foltos és kopott papírborítóban.

Kikiáltási ár: 1 200 --> 3 000 Ft.-