A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Országos méhésznaptár az 1930-ik közönséges évre. Aukció - 2008

Országos méhésznaptár az 1930-ik közönséges évre. Szerkesztik: Héjjas Endre és Ő. Nagy Géza.12-ik (II.) évfolyam.
Bp., 1929. Orsz. Magy. Méhészeti E. ("Pátria ny.")1 t. 106 p. + 11 sztl. lev. (Jegyzetlapok).
Szövegközti képekkel illusztrált.
Kiadói, foltos és kopott papírborítóban.

Kikiáltási ár: 1 200 --> 3 000 Ft.-