Ossendowski, [Ferdynand Antoni] - Lenin I-II. kötet Aukció - 2009

Ossendowski, [Ferdynand Antoni] - Lenin I-II. kötet Fordította: Torday Géza.
Bp., [1930], Franklin. 286 p.; 293 p, 1 sztl. lev.
Kiadói, aranyozott, angolvászon kötésben. A második kötet elején néhány lev. sarka foltos. Jó példány.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 17 000 Ft.-