Padányi Viktor - Történelmi tanulmányok Aukció - 2008

Padányi Viktor  -  Történelmi tanulmányok (San Francisco, 1972) Hidfő Baráti köre. 301 p.,1 sztl. lev.
/Hidfő Baráti Köre /
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 10 000 Ft.-