Pados Pál - Szovjetoroszország felett Aukció - 2006

Pados Pál - Szovjetoroszország felett (Bp., 1942.) Révai. 240 l. + 4 t. (fotók).
/A mai háború. SZEFHE könyvek /
Kiadói félvászon kötésben. Jó állapotban.
[A kötet szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány 530/1945. M. E. sz. rendelete alapján összeállított, fasiszta szellemű és szovjetellenes könyvek  megsemmisítő listáján. ]

Kikiáltási ár: 2 000 --> 7 500 Ft.-