Palugyay Imre, ifj. - Megye-alkotmány Aukció - 2007

Palugyay Imre, ifj.  -  Megye-alkotmány Pest, 1844. Heckenast G., XVI, 2 sztl. lev. 224 p., 1 sztl. lev.
Törvény- történet-oklevelek- 's egyéb rokon kútfők után.
/Megye-rendszer hajdan és most. Első kötet. /
Korabeli kopott, félvászon kötésben, lapjain szúrágta nyomok. A címlapon korabeli tulajdonosi név.
[A szerző négy részes művének első kötete.]

Kikiáltási ár: 5 000 Ft.-