Pest-Pilis-Solt-Kiskun-vármegye általános ismertetője és címtára Aukció - 2006

Pest-Pilis-Solt-Kiskun-vármegye általános ismertetője és címtára Főszerkesztő F. Szabó Géza. Harmadik kötet. Az északi körzet ismertetője.
Bp., (1931) Vármegyei Tisztviselők Orsz. Egy. (Viktória ny.) 416 l.
/Vármegyék országos címtára /
Kiadói félvászon kötésben. Gerince kopott, könyvtest a táblákhoz erősítve.
A címlapon tulajdonosi név.

Kikiáltási ár: 4 Ft.-