Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye és Kecskemét th. jogu város adattára I-IV. rész (egybekötve) Aukció - 2009

Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye és Kecskemét th. jogu város adattára I-IV. rész (egybekötve) Szerkesztették: Csatár István, Dr. Hovhannesian Eghia és Oláh György.
Bp., 1939. Kultúra Könyvny. (Pécs),
I. rész 172 p.; II-III. rész 164 p.; IV. rész: 235 p.
Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált.
Kiadói, aranyozott, dombornyomású címerrel díszített vászonkötésben. A címlapon tulajdonosi bélyegző. Gerince kissé kopott.

Kikiáltási ár: 10 000 --> 10 000 Ft.-