Pesti Hírlap Lexikona A - Z. - A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben. Aukció - 2005

Pesti Hírlap Lexikona A - Z. - A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben. 2350 szövegközti képpel, 49 szövegközti térképpel, 20 színes térképpel, 48 old. fekete-, 18 old. színesnyomású műmelléklettel. 103 statisztikai, tudományos és közhasznú táblával.
Bp., 1937. Pesti Hírlap. (Légrády), 4 sztl. lev. 1171 l., 2 sztl. lev.
/A Pesti Hírlap könyvtára. /
Kiadói dúsan aranyozott vászonkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 4 000 Ft.-