Pethő Sándor - Világostól Trianonig. A mai Magyarország kialakulásának története Aukció - 2006

Pethő Sándor  -  Világostól Trianonig. A mai Magyarország kialakulásának története A földrajzi részt írta Fodor Ferenc. 45 arcképpel, számos térképpel és ábrával.
Bp., 1925. Enciklopédia. (Hungária ny.) VIII, 324 l.,  2 sztl. lev.,  3. kiadás.
Kiadói aranyozott vászonkötésben.  A címlapon tulajdonosi bélyegző. Hibátlan példány.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 8 500 Ft.-