Pilch Jenő - A hírszerzés és kémkedés története 1-3 kötet Aukció - 2006

Pilch Jenő  - A hírszerzés és kémkedés története 1-3 kötet Szerkesztette - - .  József kir. herceg bevezető soraival.
Bp. (1936.) Franklin. XIX. 366 l., 1 t. (kihajtható) 1 sztl. lev. ; 402 l., 1 sztl. lev. ; 386 l., 1 sztl. lev.
Gazdag térkép és fotó illusztrációval, több oldal forrásanyaggal.
Kiadói aranyozott sötétkék vászonkötésben, jó állapotban.

Kikiáltási ár: 12 000 --> 12 000 Ft.-