Pilch Jenő - A hírszerzés és kémkedés története 1-3 kötet. Aukció - 2008

Pilch Jenő  -  A hírszerzés és kémkedés története 1-3  kötet. Szerkesztette - -. József kir. herceg bevezető soraival.
Bp. (1936) Franklin. XIX, 366 p., 1 sztl. lev. + 1 t.( kihajtható) ; 402 p., 1 sztl. lev. ; 386 p., 1 sztl., lev.
Gazdag szövegközti térkép- és fotó illusztrációval, több oldal forrásanyaggal.
Kiadói, aranyozott, sötétkék vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 8 000 Ft.-