EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Pirchan Emil - Művészek műhelytitkai Aukció - 2006

Pirchan Emil - Művészek műhelytitkai Két évezred festőinek, szobrászainak és építészeinek életéről, munkáiról, szerelméről és haláláról.
Fordította és magyar művészettörténeti adatokkal kiegészítette Szalai Sándor.
Bp., (1945.) Dante. 287 l., (239 szövegközti illusztrációval).
Kiadói aranyozott félvászon kötésben. Jó állapotban.
[Pirchan elve: A remekművet csak akkor érted, ha megérted a művészt.]

Kikiáltási ár: 4 000 --> 11 000 Ft.-