Plautus - A hetvenkedő katona. Három ezüst. Aukció - 2006

Plautus - A hetvenkedő katona. Három ezüst. Fordította Devecseri Gábor. A bevezetést írta Huszti József.
(Bp.) 1942. Parthenon. XXIII, 252 l., 1 sztl. lev.
/A Parthenon kétnyelvű klasszikusai  2. /
Számozott: 1000/430 sz. példány.
Kiadói vászonkötésben, a gerinc aranyozása kopott. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 4 Ft.-