A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Plautus - A hetvenkedő katona. Három ezüst. Aukció - 2006

Plautus - A hetvenkedő katona. Három ezüst. Fordította Devecseri Gábor. A bevezetést írta Huszti József.
(Bp.) 1942. Parthenon. XXIII, 252 l., 1 sztl. lev.
/A Parthenon kétnyelvű klasszikusai  2. /
Számozott: 1000/430 sz. példány.
Kiadói vászonkötésben, a gerinc aranyozása kopott. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 4 Ft.-