Pluhár István - Az országos Sportközpont kebelében működő magyarországi sportegyesületek története Aukció - 2006

Pluhár István -  Az országos Sportközpont kebelében működő magyarországi sportegyesületek története Szerkesztette - -.
Bp., (1942.) Közérdekű Könyvkiadó Vállalat. 484 + 139 l., (Személyi adattár) 11 sztl. lev. (reklám, sportemberek beszerzési forrásai).
I.   Sportegyesületeink kialakulása.
II.  A sportegyesületek törénete.
III. Személyi adattár.
IV. A könyv zárlata után beérkezett személyi adatok.
Kiadói, aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 8 000 Ft.-