Pór Dezső - Zsadányi Oszkár - Te vagy a tanú! Ukrajnától Auschwitzig. Aukció - 2005

Pór Dezső - Zsadányi Oszkár - Te vagy a tanú!
Ukrajnától Auschwitzig. Szerk.: - - . Előszó: Nagybaczoni Nagy Vilmos.
Bp., (1947.) Kossuth. 422 l., 1 sztl. lev. 12 t. (fotó).
Az illusztrációk (deportációs) "Daily Mail", (budapestiek) "Mafirt" felvételei.
Kiadói, kopott gerincű félvászon kötésben. Címlapon tulajdonosi név.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 3 000 Ft.-