Pósa Lajos - Gyermekversek. Aukció - 2005

Pósa Lajos - Gyermekversek. Bloch Gyula eredeti rajzaival.
Szeged, 1886. Bába Sándor. 1 sztl. lev. (Trefort Ágoston vallás és közoktatásügyi m. kir. miniszter ajánlása az iskolai könyvtárak számára jelen könyv beszerzéséről.) 160 l. Második olcsó kiadás.
Kiadói rajzos félvászon kötésben. A kötéstáblán kisebb sérülés. Ritka!

Kikiáltási ár: 2 400 --> 6 500 Ft.-