Preszly Lóránd - A csendőrség úttörői Aukció - 2009

Preszly Lóránd - A csendőrség úttörői Bp., 1926. Budapesti Hírlap. 377, 72 t.
Kiadói, aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 14 000 --> 55 000 Ft.-