Putz Éva - Á kolonyi lágzi. Aukció - 2008

Putz Éva  - Á kolonyi lágzi. Pozsony, 1943. Szlovákiai Magyar Közművelődési E. 135 p., XXIV, 1 sztl. lev.
(10 t. kétoldalas fotók, 2 t. kotta)
/Szlovákiai Magyar Közlemények 1. /
Kiadói félvászon kötésben. A könyvtest meglazult, kissé kopott példány. A kötetben tulajdonosi név. Ritka!

Kikiáltási ár: 5 000 Ft.-