Rácz Károly - A pozsonyi vértörvényszék áldozatai 1674-ben Aukció - 2008

Rácz Károly  -  A pozsonyi vértörvényszék áldozatai 1674-ben Sárospatak, 1874. Steinfeld Béla. 259 p.
Korabeli, aranyozott félvászon kötésben. Az előzéklapon tulajdonosi név. A kötetben néhány oldalon aláhúzások
[A protestáns gályarab prédikátorok története.]

Kikiáltási ár: 4 000 --> 7 500 Ft.-