Radocsay Dénes - A középkori Magyarország táblaképei Aukció - 2006

Radocsay Dénes - A középkori Magyarország táblaképei Lektorálta: Balogh Jolán és Genthon István.
Bp., 1955. MTA. 534 l. + 239 t.
Megjelent 3200 példányban.
Kiadói aranyozott vászonkötésben, eredeti védőborítóval. Szép példány.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 7 000 Ft.-