Rákóczi Emlékkönyv Aukció - 2006

Rákóczi Emlékkönyv Halálának kétszázéves fordulójára.
Szerkesztette Lukinich Imre.
Bp., (1934.) Franklin. 412 l. + 7 melléklet  (4 színes) ; 416 l., +  6 melléklet (4 színes). 1-2. kötet.
A második kötetből 1 térkép (Mo. térképe II. Rákóczi Ferenc korában) hiányzik, egy pedig fénymásolt.
Kiadói vászonkötésben, az aranyozás lekopott, a gerincénél szépen javított példány.
(A két kötetben összesen nyolc színes műmelléklet és több mint 300 kép, vázlat és hasonmás illusztráció található.)

Kikiáltási ár: 4 000 --> 8 500 Ft.-