Rapcsányi Jakab - Baja és Bács-Bodrog vármegye községei. Aukció - 2008

Rapcsányi Jakab  -  Baja és Bács-Bodrog vármegye községei. Bp., 1934. Magyar Városok Monográfiája. 1 sztl. lev. 671 p. + 6 t. (fotó)
/Magyar Városok Monográfiája XIV. /
Számos szövegközti illusztrációval.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Gerince kopott. A kötetben  tulajdonosi név.

Kikiáltási ár: 10 000 --> 24 000 Ft.-