Razin, [E. A.] - A hadművészet története 1-3 köt. Aukció - 2009

Razin, [E. A.] - A hadművészet története 1-3 köt. Bp., 1959-1964. Zrínyi.
I. köt.: A háború rabszolgatartó korszakának hadművészete. 594 p., 1 sztl. lev. + 1 melléklet (kihajtható).
A kötetet  Szentesi Ede vezetésével  munkaközösség fordította.
II. köt.: A háború feudális korszakának története. 602 p., 1 sztl. lev.
A kötetet Móricz Lajos alezredes vezetésével munkaközösség fordította.
III. köt.: A háború kézműipari korszakának hadművészete (XVI-XVII. század). 669 p., 1 sztl. lev.
Fordította: Dr. Auer Kálmán.
Mindhárom kötet szövegközti képekkel és térképekkel illusztrált, a kötetek végén mutatók.
Egységes, kiadói, aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 10 000 --> 15 000 Ft.-