Régiség - Daviler, Augustin Charles - Ausfuehrliche Anleitung zu der gantzen Civil-Bau-Kunst (uebers. von Leonhard Christop Sturm) Aukció - 2006

Régiség  -  Daviler, Augustin Charles  -  Ausfuehrliche Anleitung zu der gantzen Civil-Bau-Kunst  (uebers. von Leonhard Christop Sturm) Augspurg, 1725. Jeremias Wolssens. 1 t. (címk. rézmetszet), 402 l. + 13 sztl. lev. (regiszter) + 68 t. (kihajtható rézmetszet), + 84 t. (szövegközti rézmetszet).
Korabeli aranyozott, bordázott gerincű bőrkötésben. A gerinc alsó sarkán kisebb sérülés.
Kétszínnyomású címlappal. Összesen 152 t. rézmetszetet tartalmaz.
Jó állapotban.
Ritka.

Kikiáltási ár: 60 000 --> 85 000 Ft.-