Régiség - Finckii, Caspari et Helvici,Christophori - Grammatica Latina ... Aukció - 2006

Régiség  -  Finckii, Caspari et Helvici,Christophori  -  Grammatica Latina ... Ex Praecipuis Veterum et Recentiorum Grammatico ... in legitimum systema ... studio et opera - -. Editio VI. correctior et auctior.
[Frankfurt] Francofurti, 1655. Antoni Hummii. 495 l.
Hozzákötve:
Poetica major, per Academiae Giesenae nonnullos professores:  praeceptis, commentariis, observationibus, exemplis, ex veteribus et recentibus poetis, ... Editio ultima.
Giessae Hassorum, 1657. Josephi Dieterici Hamfelii. 359 l.
A két mű egybekötve, korabeli sérült pergamen (kódex lap) kötésben. Az első mű címlapján névbeírások a XVIII. és XIX. századból és ugyanitt  fekete tintával eltüntetett tulajdonosi név is szerepel.  A második mű négy utolsó lapját előre kötötték az ajánlás után.

Kikiáltási ár: 80 000 --> 80 000 Ft.-