Répássy Miklós - Édesvízi halászat és halgazdaság Aukció - 2006

Répássy Miklós  -  Édesvízi halászat és halgazdaság Darányi Ignácz... megbízásából írta - -.
126 képpel, egy táblával és egy térképpel. 2. kiadás
Bp., 1914. Pallas. 549 l. + 2 t. (A devecseri (Hany) tógazdaság helyszínrajza és Magyarország halászati térképe).
/A m. kir. földmívelésügyi minister kiadványai 1914. 15. sz. /
Korabeli, gerincfelirat nélküli félvászon kötésben. A címlapon tulajdonosi név. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 15 000 Ft.-