Réti Béla - A volt m. kir. szegedi 5-ös honvédek világháborús emlékalbuma. Aukció - 2008

Réti Béla  -  A volt m. kir. szegedi 5-ös honvédek világháborús emlékalbuma. Összeállította - -.
Szeged, 1933. Ablaka ny. 296 p.
Számos képpel és térképpel illusztrált.
Kiadói aranyozott vászonkötésben, Kopasz Mihály szegedi könyvkötőmester műhelyéből. Gerincén és az egyik sarkán kisebb kopás és sérülés.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 8 000 Ft.-