Révay Zoltán - II. Rákóczi Ferenc és korának rejtjelezése (XVIII. század) Aukció - 2007

Révay Zoltán  -  II. Rákóczi Ferenc és korának rejtjelezése (XVIII. század) (Bp.), 1974. Magyar Néphadsereg Híradó Főnökség kiadása (Zrinyi ny.), 144 p., 2 sztl. lev. Számozott! Nyt. sz.: 469.
Kiadói fűzött kartonborítóban. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 2 400 Ft.-