Révész Kornél - Turista Tízparancsolat Aukció - 2006

Révész Kornél - Turista Tízparancsolat Révész Kornél 10 linoleum-metszete. Zsitvay Tibor bevezetésével.
Bp., 1937. Duna Sport Club és Síszakosztály. (Merkantil ny.) 10 t.
Megjelent 250 számozott példányban. Ez a 130. sz. példány.
Kiadói javított papírborítóban. Ritka!
[Révész Kornél (1885-1944) grafikus. Nyomdai grafikusként dolgozott. Kisgrafikái, ex librisei és rézkarcai népszerűek.]

Kikiáltási ár: 6 000 --> 8 000 Ft.-