A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Révész Kornél - Turista Tízparancsolat Aukció - 2006

Révész Kornél - Turista Tízparancsolat Révész Kornél 10 linoleum-metszete. Zsitvay Tibor bevezetésével.
Bp., 1937. Duna Sport Club és Síszakosztály. (Merkantil ny.) 10 t.
Megjelent 250 számozott példányban. Ez a 130. sz. példány.
Kiadói javított papírborítóban. Ritka!
[Révész Kornél (1885-1944) grafikus. Nyomdai grafikusként dolgozott. Kisgrafikái, ex librisei és rézkarcai népszerűek.]

Kikiáltási ár: 6 000 --> 8 000 Ft.-