Riedl Frigyes - Magyarok Rómában. Aukció - 2008

Riedl Frigyes  -  Magyarok Rómában. Bp., 1930. Magyar Bibliophil T. (Kner ny.) 103 p. + 1 sztl. lev. Számozott 500/326 sz. példány.
Fáy Dezső 23 eredeti fametszetével illusztrált.
Kiadói félvászon kötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 15 000 Ft.-