S[aint]-Hilaire, [Josephine] Jozéfa - Képes pesti szakácskönyv Aukció - 2006

S[aint]-Hilaire, [Josephine] Jozéfa  -  Képes pesti szakácskönyv A valódi szakácsság vagy legujabban átvizsgált és tökéletesitett képes pesti
szakácskönyv.
Huszonnyolczadik, a legujabb szakácsvényekkel, a felszeldelés mesterségével, valamint a
modern asztal teritésével bővitett kiadás.
Átdolgozta Vörös Mari.
Bp. (1894.), Eggenberger. XVI, 474 l. 7 sztl. lev. (hirdetések).
Kiadói illusztrált félvászon kötésben, a gerinc-felirat kopott.
Patinás, jó állapotban.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 11 000 Ft.-