SZFMK / Tolnai Gábor - Erdély magyar irodalmi élete Aukció - 2009

SZFMK / Tolnai Gábor - Erdély magyar irodalmi élete Szeged, 1933. Prometheus ny. 141 p. + 8 sztl. lev. (Szemelvények a kritikákból). 2. kiadás.
/Szegedi Fiatalok Művészeti Kollégiuma VIII. kiadvány/
Korabeli, aranyozott vászonkötésben, az eredeti, illusztrált borító a kötetben. Körülvágott példány. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 4 000 Ft.-