Salamon Ferencz - Magyarország a török hódítás korában Aukció - 2006

Salamon Ferencz  -  Magyarország a török hódítás korában Bp., 1886. Franklin.  XV, 472 l. 2. javított kiadás.
Kiadói, aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.
A kötetben gimnáziumi ajándékozási bejegyzés és bélyegző 1913-ból.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 8 500 Ft.-