Salten, Felix - Tizenöt nyulacska. Sorsok erdőn, mezőn. Aukció - 2005

Salten, Felix - Tizenöt nyulacska. Sorsok erdőn, mezőn. Regény. Ford.: Kassai Zoltán.
Bp., (1943), Griff. 212 l.
A szövegközti illusztrációkat Hans Bertle készítette.
Kiadói aranyozott félvászon kötésben, illusztrált védőborítóban. A könyvtest meglazult.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 2 000 Ft.-