Saly Dezső - Szigorúan bizalmas! Aukció - 2006

Saly Dezső  -  Szigorúan bizalmas! Fekete könyv: 1939 - 1944.
Bp., 1945. Anonymus. 702. l., 1 sztl. lev.
Kiadói félvászon kötésben. Jó állapotban. A könyvtest laza, egy lap sérült (szöveghiány nincs).

Kikiáltási ár: 4 Ft.-