Sándor József, Pákéi - Az E. M. K. E. megalapítása és negyedszázados működése 1885 - 1910 Aukció - 2006

Sándor József, Pákéi - Az E. M. K. E. megalapítása és negyedszázados működése 1885 - 1910 Az egyesület huszonötéves örömünnepére írta - -.
Kolozsvár, 1910. E. M. K. E. kiadás.(Stief Jenő és Tsa.) 4 sztl. lev. 594 l.
Gazdag képanyaggal.
Kiadói aranyozott, dombornyomott vászonkötésben. Jó állapotban.
[Sándor József (1853-1945) politikus, író, szerkesztő. Az EMKE főtitkára, az erdélyi magyar kisebbség politikai vezéralakja. ]

Kikiáltási ár: 6 000 --> 6 000 Ft.-