Sárádi Kálmán - Művészi kovácsolás Aukció - 2006

Sárádi Kálmán - Művészi kovácsolás Bp., 1970. Műszaki. 239 l., 393 ábra + 237 t.  (magyar vasműves alkotások).
Első kiadás. Megjelent 2820 példányban.
Kiadói aranyozott vászonkötésben, eredeti illusztrált védőborítóban. Kifogástalan példány.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 8 500 Ft.-