A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Sárádi Kálmán - Művészi kovácsolás Aukció - 2006

Sárádi Kálmán - Művészi kovácsolás Bp., 1970. Műszaki. 239 l., 393 ábra + 237 t.  (magyar vasműves alkotások).
Első kiadás. Megjelent 2820 példányban.
Kiadói aranyozott vászonkötésben, eredeti illusztrált védőborítóban. Kifogástalan példány.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 8 500 Ft.-