Schafarzik Ferenc - Vendl Aladár - Papp Ferenc - Geológiai kirándulások Budapest környékén Aukció - 2007

Schafarzik Ferenc - Vendl Aladár - Papp Ferenc  -  Geológiai kirándulások Budapest környékén Bp., 1964. Műszaki. 295 p. + 3 kihajtható melléklet. 127 szövegközti illusztrációval, harmadik átdolgozott és bővített kiadás.
Kiadói félvászon kötésben. Gerince kopott. Megjelent 1600 példányban.

Kikiáltási ár: 3 000 Ft.-